Nakliyat hizmetleri gelişen teknoloji ile hizmet standartları ile birlikte günümüzde yepyeni bir şekle bürünmüştür. Piyasada mevcut bulunan firmaların rekabetlerinin artması, internet üzerinde bulunabilen müşteri yorumlarının göz önünde bulundurulması gibi sebepler hizmet çıtasını günden güne yükseltmiştir. Nakliyat taşımacılık kollarının bir parçası olarak günümüz ihtiyaçlarına göre gelişen parça eşya taşıma ise en çok talep edilen nakliye hizmetlerinden biri olmuştur.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Evden eve şehirler arası veya şehir içi nakliyat taşımacılığından farklı olarak tüm eşyaların değil 1 veya daha fazla parça eşyanın taşınması hizmetine parça eşya taşıma denilmektedir. Bir diğer adı ile sektörde parsiyel taşımacılık olarak bilinmektedir.

Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılığı hizmetinde amaç kendi araçlarımızla götürene yiyeceğiniz büyüklükte olan 1 veya daha fazla eşyanın daha uygun genişlik hacmine sahip başka bir araç vasıtasıyla götürülmesidir. Bunun avantajı ise gönderilmek istenen eşyanız ile aynı güzergaha gidecek olan başka tüm veya parça eşyaların tek bir nakliye aracında aynı anda götürülerek daha düşük maliyette taşımacılık hizmetinin sağlanmasıdır.

Parça Ev Eşyası Taşıma

parça ev eşyası taşıma hizmeti çoğunlukla öğrenci evleri, yazlık evler veya geçici ikametgah adresleri gibi evlere yönelik talep edilmektedir. Buralarda kullanılacak olan parça eşyaların nakliyesi veya az eşya taşıma nakliyesi daha çok nakliyat firmalarından istenmektedir.

Parça İş Yeri Eşyası Taşıma

İşyerleri, ofisler veya bürolar tarafından talep edilen bir diğer hizmetimiz ise parça iş yeri eşyası taşıma hizmetidir. İş yerleri genellikle şubeleri arasında parça eşyaların nakliyesi gibi ihtiyaç olunan durumlarda istanbul parça eşya taşıma hizmeti konusunda deneyimli olan firmamızdan yardım talep etmektedirler.

Tek Parça Eşya Taşıma

Ebat ve ağırlığı büyük olan, üst katlarda olup asansörlerle veya kat merdivenlerinden taşınması zor olan, ambalaj ve paketleme gerektiren tek parça eşya taşıma durumlarda deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Gönderimini sağlamak istediğiniz tek parça eşya özenle paketlenir ve sorunsuz bir şekilde taşıma sürecinin ardından adresine tarafımızca teslim edilir.

Parça Nakliyat

Parça nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en kaliteli ve en uygun hizmeti sizlerle buluşturmayı hedefleyen Atacan Nakliyat, İstanbul şehir içi parça taşıma veya İstanbul konumundan alarak şehirler arası parça eşya taşıma gibi bir çok taleplerinize cevap verebilmektedir.

Tek Eşya Nakliyesi

Tek eşya nakliyesi ihtiyacınız olması durumunda eşyanız uzman ekibimizle adresinizden alınır. Gönderileceği konuma ve ihtiyacınıza göre ya anlık yahut biriktirme depomuzda bekletilir. İlgili adrese doğru özenle nakliye araçlarımıza yerleştirildikten sonra sırasıyla teslim edilir ve tarafınıza bilgi verilir.

Küçük Eşya Taşıma

Kargo firmaları tarafından da sağlanabilen bu hizmet çoğunlukla nakliyat firmaları tarafından sağlanmaktadır. Kargonun yüksek fiyatlı olması ve taşınacak eşyanın standart koli gönderilerinden büyük olması durumunda nakliyat firmamız tarafından sağlanan küçük eşya taşıma hizmeti sayesinde uygun şekilde talebiniz yerine getirilmektedir. Ayrıca kargo firmaları tarafından paket ve ambalajlama hizmetinin verilmemesi şirketimizin tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma İstanbul

Şehirler arası parça eşya taşıma ihtiyacı genellikle öğrenci evleri veya yazlık evlere yönelik talep edilmektedir. Bu durumda İstanbul çıkışlı sağladığımız şehirler arası parça nakliye hizmetini tüm ilere yönelik sağlamaktayız. Geniş filomuz ve oluşturduğumuz araç organizasyonlarımız sayesinde parça eşya taşıma hizmetlerimizi:

  • İstanbul’dan Ankara’ya Parça Eşya Taşıma
  • İstanbul’dan İzmir’e Parça Eşya Taşıma
  • İstanbul’dan Adana’ya Parça Eşya Taşıma
  • İstanbul’dan Denizli’ya Parça Yük Taşıma

gibi bir çok şehirlere yönelik sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. En çok talep edilen hizmet İstanbul Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma alanından gelmektedir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma fiyatları ise birden fazla müşterimize ait eşyayı kusursuz organizasyonumuz ile aynı anda taşıyabilme imkanlarına sahip olduğumuz için oldukça makuldür. Fiyat teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları konusunda net bir hesaplama yapabilmek için öncelikle taşınacak eşya adet sayısı, ağırlığı ve teslimat konumu gibi hizmet detaylarının öğrenilmesi gerekmektedir.

Taşınacak olan eşya, evden eve parça eşya taşıma şeklinde gerçekleştirilecekse konumların mesafesi nedir? İstanbul Şehir içi parça eşya taşıma fiyatı ile İstanbul çıkışlı ilden ile parça eşya taşıma fiyatları tahmin edersiniz ki farklılık gösterebilmektedir.

O yüzden parça eşya taşıma fiyat hesaplama adı altında oluşturulan hesaplama araçları doğru bilgi vermeyebilir. Bu konuda net fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fakat şu bir gerçektir ki parça eşya taşımacılık ücretleri kargo firmalarının sunduğu hizmete oranla daha uygun ve daha niteliklidir. Son zamanlarda medyaya yansıyan kargo çalışanlarının özensiz davranışları kesinlikle kabul edilmez ve hizmet anlayışımıza yakışmamaktadır.

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Türkiye’nin bir çok yerinde nakliyat firmaları bu hizmeti vermektedir. Fakat bir çok parça eşya taşıma firmaları bunu müşterileri geri çevirmemek ve ileriye yönelik kazanma adına özensiz bir şekilde yaparken firmamız bünyesinde bu profesyonel olarak sunduğumuz ayrı bir hizmet dalı olarak geliştirilmiştir.

Bu yüzden parça nakliyat hizmetinde kendimizi geliştirmiş ve deneyimlerimizi artırmış bulunuyoruz. 1983 yılından itibaren sunduğumuz büyük küçük her hizmete artılar katarak büyüyen firmamız, İstanbul parça eşya taşımacılık firmaları arasında da siz değerli müşterilerimizin teveccühleri sayesinde parmakla gösterilen parça eşya taşıma şirketi olmayı başarmıştır.

İstanbul Şehiriçi Parça Eşya Taşıma

Özellikle İstanbul şehir içi parça eşya taşıma hizmetleri oldukça yoğun talep edilen hizmetlerimizden bir tanesidir. Nüfus yoğunluğu ve kentsel dönüşümün sık olduğu semtler arasında gerçekleşen bu tarz taşıma faaliyetleri hiçbir aksaklığa ve gecikmeye mahal vermeden firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Anadolu Yakası Parça Eşya Taşıma

İstanbul Anadolu yakasında bulunan semtler arasında veya Anadolu yakası ile Avrupa yakası arasında parça eşya taşıma nakliyat hizmetlerimiz haftanın her günü gerçekleştirilmektedir.

Kurtköy Parça Eşya Taşıma

Önceleri Kartal ilçesine bağlıyken daha sonra genişleyen sınır ve nüfusu ile Kartal ilçesine bağlanan Kurtköy semtinde parça eşya taşıma talepleri tarafımızdan karşılanmaktadır.

Beşiktaş Parça Eşya Taşıma

İstanbulun en büyük ve merkezi ilçelerinden biri olan Beşiktaş İlçesinde bu güne kadar 200 üzeri parça eşya taşıma faaliyetine imza atmış bulunuyoruz.

Göztepe Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un nadide semti olan Göztepe semtinde bir çok hizmetimizin yanında parça eşya taşımacılığı da vermekteyiz.